Wszędzie blisko

Pokoje gościnne do wynajęcia w Nadarzynie położone są niedalekiej odległości od wjazdu na trasę S8, dzięki czemu dojazd do poszczególnych miejsc zajmie zaledwie kilka minut. W Naszej okolicy znajdują się w odległości:

  • 7 km - Światowe Centrum Słuchu i Mowy Istytut Fizjologii i Patologi Słuchu w Kajetanach - wysokowyspecjalizowany szpital zapewniający opiekę osobom z uszkodzeniami słuchu, głosu, mowy. Instytut został założony w 1996 roku.

  • 9 km - Ptak Warsaw Expo - w chwili obecnej to największe miejsce targowo - kongresowe w Europie. Organizowane są tą międzynarodowe targi, kongresy, szkolenia itp. Obiekt znajduje się u zbiegu dróg krajowych S7 i S8 gdzie dojazd z Naszych pokoi gościnnych zajmie kilka minut.

  • 13 km - Grodzisk Mazowiecki - miasto powiatowe, w którym znajduje się doskonaly węzeł komunikacyjny, położony jest przy w autostradzie A2. Swoją siedzibę ma tam wiele firm. W Grodzisku Mazowieckim mieści się Szpital Zachodni.

  • 16 km - Tor Kolarski BGŻ BNP Paribas Arena w Pruszkowie - to pierwszy w Polsce kryty tor kolarski. Otwarty został w 2008 roku,  gdzie we wrześniu odbyły się Mistrzostwa Europy. Długość toru wynosi 250 m.

  • 19 km - Termy Mszczonów - kompleks profesjonalnie wyposażony w baseny, groty solne który wykorzystuje źródła termalne, stwarzając doskonałe miejsce do wypoczynku dla rodzin z dziećmi.

  • 25 km - Lotnisko Chopina w Warszawie - największy port Lotniczy w Polsce. Obsługuje loty rozkładowe, czarterowe oraz cargo. Lotnisko położe jest na osiedlu Okęcie.